TURNIEJ W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ O PUCHAR PREZYDENTA PRZEMYŚLA ZA NAMI

11 zespołów rywalizowało w otwartym Turnieju w Siatkówce Plażowej Puchar Prezydenta Przemyśla . Zwycięstwo wywalczyli: Radosław Ryzner i Marcin Sienkiewicz.

W miniony weekend (15 sierpnia lipca) na boiskach przy ul. Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego w Przemyślu odbyły się turniejowe rozrywki w siatkówce plażowej o puchar Prezydenta Przemyśla. Była to impreza towarzysząca V Mistrzostwom Polski w Siatkówce Plażowej Służb Mundurowych – Twierdza Przemyśl 2021 odbywających się w dniach 21-22 sierpnia 2021 roku.

Pomimo bardzo trudnych warunków pogodowych – temperatura dochodziła do 33oC mecze miały bardzo zacięty przebieg. Po siedmiogodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców, którymi okazał się team Radosław Ryzner – Marcin Sienkiewicz. Drugie miejsce zajęli: Stefan Paszko – Daniel Pelc. Na trzecim miejscu uplasowali się: Mateusz Bąk – Bartłomiej Ruśnica.

Drużyny sklasyfikowane na miejscach 1-3 otrzymały z rąk Prezydenta Wojciecha Bakuna
i Prezesa Podkarpackiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dyplomy oraz upominki. W dniu 22 sierpnia – na zakończenie V Mistrzostw Polski
w Siatkówce Plażowej Służb Mundurowych zostaną nagrodzeni przez siatkarzy Złotej Drużyny Wagnera pucharami i medalami.